• EN

Bociani Dom

To trzy przestronne 50 metrowe apartamenty (Bociani, Jaskółcze Gniazdo, Czapla Siwa), których nazwy to gatunki ptaków często odwiedzających nasze Siedlisko. Apartamenty składają się z wyposażonego salonu, sypialni oraz łazienki. Z każdego z nich  rozpościera się malowniczy widok na jezioro, las lub sad.

Bociani

Bociani to blisko 50-metrowy umeblowany unikalnymi meblami dwupokojowy apartament z łazienką. W sypialni znajduje się duże podwójne łóżko, a w salonie  rozkładana sofa. Widok z sypialni Bocianiego Apartamentu rozciąga się na malownicze jezioro, z salonu dojrzysz wzgórza z pasącymi się końmi, las i ogród naszego Siedliska, a także owocowy sad z jabłoniami i śliwami i gniazdo bocianie.

Jaskółcze gniazdo

Jaskółcze Gniazdo to niemal 45-metrowy apartament z pokojem dziennym, wydzieloną częścią sypialnianą i łazienką.  W apartamencie znajdziesz unikatowe meble, duże podwójne łóżko w sypialni i rozkładaną sofę w salonie. Z okien apartamentu zobaczysz wzgórza, rozległe zielone łąki z pasącymi się końmi oraz nasz owocowy sad, z którego pozyskujemy jabłka oraz śliwki do przygotowywania posiłków dla gości .

Czapla Siwa

Czapla Siwa to blisko 50-metrowy dwupokojowy apartament z łazienką, umeblowany unikalnymi meblami. W sypialni znajduje się duże podwójne łóżko , a w salonie rozkładana sofa. Z okna sypialni roztacza się piękny widok na zielone łąki, na których pasą się konie, a także wzgórza, malownicze jezioro oraz nasz owocowy sad z jabłoniami i śliwami.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje, zapraszamy do zapisania się na listę subskrybcyjną newsletter.

WYŚLIJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie spersonalizowanych i sprofilowanych ofert specjalnych na stronie i przez e-mail.