Bociani Dom

To trzy przestronne ok 50 metrowe apartamenty (Bociani, Jaskółcze Gniazdo, Czapla Siwa), których nazwy stanowią gatunki ptaków często odwiedzających nasze Siedlisko. Składają się one z sypialni, salonu oraz łazienki. Dodatkowo, z każdego z nich rozpościera się malowniczy widok na jezioro, las i sad.

W trosce o Twoją wygodę wszystkie apartamenty zostały wyposażony w telewizor, minibar, sejf i wifi oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Bociani

Blisko 50-metrowy dwupokojowy apartament z łazienką, umeblowany unikalnymi meblami oraz duże łóżko podwójne w sypialni i rozkładana sofa w salonie. Widok z sypialni Bocianiego Apartamentu rozciąga się na malownicze jezioro, z kolei z salonu dojrzysz wzgórza z pasącymi się końmi, las i ogród naszego Siedliska, a także owocowy sad z jabłoniami i śliwami.

Rezerwuj pobyt

Jaskółcze gniazdo

Jaskółcze Gniazdo to niemal 45-metrowy apartament z łazienką, sypialnią i z wydzieloną częścią dzienną. W apartamencie znajdziesz unikatowe meble, duże podwójne łóżko w sypialni i rozkładaną sofę w salonie. Z okien apartamentu zobaczysz wzgórza, rozległe zielone łąki z pasącymi się końmi oraz nasz owocowy sad, z którego pozyskujemy jabłka oraz śliwki do przygotowywanych dla Gości posiłków.

Rezerwuj pobyt

Czapla Siwa

Blisko 50-metrowy dwupokojowy apartament z łazienką, umeblowany unikalnymi meblami oraz duże łóżko podwójne w sypialni i rozkładana sofa w salonie. Z okna sypialni dostrzec możesz zielone łąki, na których pasą się konie, a także wzgórza, malownicze jezioro oraz nasz owocowy sad z jabłoniami i śliwami.

Rezerwuj pobyt