• EN

O nas

Siedlisko Nawiady to kameralny, butikowy pensjonat usytuowany w Nawiadach, w województwie warmińsko-mazurskim, nad malowniczym jeziorem Nawiady. Do dyspozycji Państwa jest ponad 20 hektarów ogrodzonego terenu z własną linią brzegową jeziora, trzema pomostami oraz prywatną piaszczystą plażą. Ze wszystkich pokoi i apartamentów, w trzech różnych budynkach, roztaczają się piękne widoki na jezioro, sad z jabłoniami, łąki i las.


W Siedlisku może jednocześnie zamieszkać ok 25-30 dorosłych z dziećmi w apartamentach lub pokojach. Każdy z pokoi i apartamentów wyposażony jest w telewizor i czajnik oraz  lodówka, mini bar i sejf.


Okolica jest idealna dla miłośników spacerów, przejażdżek rowerowych i konnych, a w sezonie zimowym narciarstwa biegowego. Doskonałymi miejscami na relaks są ogród z hamakami i miejscami do grillowania oraz przestronna część wypoczynkowa tzw. Knajpa, gdzie podawane są śniadania i inne posiłki. Na wypadek niepogody można tam posiedzieć przy kominku, posłuchać muzyki, poczytać książki z naszej mini biblioteki, obejrzeć film, albo po prostu pobujać się w hamaku patrząc na konie na pastwiskach lub ptaki.
Siedlisko Nawiady to ekologiczne gospodarstwo agroturystyczne z certyfikatem. Dbamy o środowisko segregując odpady, uzyskujemy energię z paneli słonecznych i geotermalnej stacji ciepła, uzdatniamy wodę głębinową, by poprawić jej zapach i smak. Uprawiamy ogródek warzywny i w większości z naszych warzyw i owoców przygotowywane są posiłki. Mamy romantyczny sad z jabłoniami i śliwami, hodujemy szczęśliwe kurki zielononóżki oraz ryby w stawie rybnym.


Siedlisko to doskonałe miejsce do wypoczynku dla miłośników jeździectwa. Na terenie znajduje się stajnia z obszernymi boksami dla 8 koni. Zapraszamy Państwa też z własnym koniem, oferujemy bogate pastwiska, 2 place do jazdy oraz krytą ujeżdżalnię, a okolica jest wymarzona dla przejażdżek i  rajdów konnych. Nasi doświadczeni instruktorzy chętnie i bezpiecznie wprowadzą Państwa i Państwa dzieci w tajniki jazdy konnej.


Dla dzieci przygotowaliśmy nowoczesny, bezpieczny plac zabaw. Nasze Siedlisko ma wiele walorów edukacyjnych, dzieci mogą obejrzeć konie i kucyki w stajniach, obserwować ptaki, nakarmić kurki zielononóżki i odprowadzić je do kurnika, poznać ekologiczne sposoby pozyskiwania energii i uprawy roślin.


Zapraszamy Państwa do organizacji mini-konferencji, narad biznesowych w zamkniętym gronie, szkoleń oraz różnego rodzaju warsztatów yogi, psychologicznych i tym podobnych. Nasza Knajpa może z zadowoleniem spełniać rolę sali konferencyjnej. Znajduje się tam nowoczesny rzutnik i ekran oraz wystarczająca ilość stołów i krzeseł. Istnieje możliwość pracy zdalnej, gdyż posiadamy stabilne radiowe łącze internetowe .


Na miejscu można bezpłatnie korzystać z WiFi i parkingu dla samochodów.

Mimo naszej ogromnej miłości do zwierząt, nie gościmy ich w naszych apartamentach ani pokojach.