O nas

Siedlisko Nawiady to kameralny butikowy pensjonat usytuowany w Nawiadach, w województwie warmińsko-mazurskim nad malowniczym jeziorem Nawiady. Do dyspozycji Gości jest ponad 20 ha ogrodzonego terenu, stajnia z 15 końmi i zaplecze do sportu i rekreacji ogród z miejscami do wypoczynku, własna linia brzegowa jeziora z 3 pomostami, parking plac zabaw dla dzieci i miejsce do grillowania i na ognisko. Z pokoi roztaczają się piękne widoki na jezioro, sad z jabłoniami i las. Na miejscu można bezpłatnie korzystać z WiFi.

Pensjonat powstał dopiero niedawno chociaż siedlisko mamy już od ponad 20 lat . Moi rodzice zakochani w Mazurach , znaleźli stare , zdewastowane siedlisko nalężące niegdyś do Prusaków a później przekształcone w PGR. Powoli remontowaliśmy budynek po budynku , przyjeżdżało do nas coraz więcej znajomych, potem ich znajomi, czuli się tu dobrze i wtedy zdecydowaliśmy że chyba trzeba się tym zająć na poważnie.

W Siedlisku posiadamy w sumie 10 pokoi, 3 apartamenty 2 pokojowe, 1 apartament z 2 sypialniami i salonem z aneksem kuchennym oraz 5 pokoi dwuosobowych. Każdy z pokoi wyposażony jest w telewizor i czajnik, dodatkowo w apartamentach znajdują się mini bar i sejf.

Dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw. Doskonałymi miejscami na relaks są ogród z hamakami i miejscami do grillowania oraz wspólna część wypoczynkowa w knajpie. Okolica cieszy się popularnością wśród miłośników spacerów, turystyki rowerowej i konnej, a w sezonie zimowym narciarstwa.

Siedlisko Nawiady to także doskonałe miejsce do wypoczynku dla jeźdźca i konia . Oferujemy obszerne boksy i bogate pastwiska, 2 palce do jazdy oraz krytą ujeżdżalnie, a okolica jest wymarzona do przejażdżek konnych.

Siedlisko Nawiady to również ekologiczne gospodarstwo agroturystyczne z certyfikatem. Uprawiamy ogródek warzywny i większości z niego przygotowywane są posiłki. Na terenie jest także sad z jabłoniami i śliwkami . Dodatkowo hodujemy kurki zielononóżki w wolnym wybiegu oraz ryby w stawie rybnym.